• Hinnavõit 57%

Pre-Workout NANOX NANOPROXIL ® 800g


Vana hind: 35,00   

15,00 

Säästad: 20,00  (57%)
NANA10001
Laos olemas
+

KIRJELDUS:

Nanoproxil® on revolutsiooniline toode, mis kombineerib vähemalt 30 hädavajalikku koostisainet. Toode aitab dramaatiliselt suurendada jõudu, võimaldada kiiremat taastumist, suuremat lihasmassi ja ATP tootmist (adenosiintrifosfaat). Nanoproxil ® annab teile uskumatu “TÕUKE” ning panustab paremasse treeningvõimekusse ja lihaste kasvatamisesse.
Tootes sisalduvad elemendid panustavad peamiselt teie kehas oleva LÄMMASTIKOKSIIDI tasakaalu suurendamisesse, mille tulemusel esineb kiire vasodilatsioon, lihastes oleva vere ringluse kiirenemine, parem hapnikuvarustus ning parem ligipääs olulistele toitainetele, hormoonidele ja teistele lihaskoele hädavajalikele ainetele.
Nanoproxil® toime põhineb mõningatel võtmeelementidel, mis täiendavad üksteist ja parandavad vähemalt 5 põhilist funktsionaalset tegevust teie kehas.

VNO² (vasodilatsiooni põhjustav lämmastikoksiidi kompleks)

Nanoproxil® kombineerib AAKG (L-arginiin alfa ketoglutaraat), Gakic ja L- ornitiini. Gakic on ise juba väga võimas toode, mis suurendab oluliselt kogu lihastööd intensiivse vastupidavustreeningu ajal vähemalt 10% võrra ning vastupanu väsimusele umbes 28% võrra (kliiniline uuring vs platseebo). Selle tulemusel saab sportlane treenida julgemalt ning rakendada suuremat lihaste vastupidavust, samal ajal vähem väsides.
AAKG omakorda on üks peamisi Nanoproxil®-is sisalduvaid lämmastikoksiidi allikaid. Lühikese aja jooksul tõstab toode oluliselt lämmastikoksiidi (NO) ja kasvuhormoonide tasemeid.
Ornitiin ja glutamiin (mille peamiseks allikaks on Aakg) mõjuvad anaboolselt ning panustavad seega lihaste ja muude kudede kasvatamisesse. Samal ajal paistab neil olevat ka anti-kataboolne mõju, blokeerides teatud lihaskoe lagundamise eest vastutavate hormoonide mõju.

CVF (rakku volümiseeriv valem)

Nanoproxil® sisaldab Crea – Trona-t, mis on eriliselt rikkalik topeltpuhvriga kreatiini segu, mis vastutab jõu suurenemise, suurema lihasmassi kasvatamise võime ja oluliselt suurenenud ATP tootmise eest.

AEC (anaboolse parenemise kompleks)

Selles Nanoproxil®-i osas esineb hulk BCAA-sid sobivas määras 2:1:1. BCAA-d moodustavad umbes 1/3 meie lihastest ja need mängivad olulist rolli valkude omastamises.
Vähem teatakse seda, et BCAA-d stimuleerivad kolmel moel ka insuliini tootmist. On leitud, et BCAA-de manustamine toidulisandina koos vastava koguse süsivesikutega, millele järgneb vastupidavustreening, suurendab insuliini tootmist 221% võrra. Need faktid viitavad sellele, et treeningu ajal koos süsivesikutega BCAA-de manustamine viib glükoosi sünergilise suurenemiseni ja aminohapete luustikulihastesse liikumiseni. Nanoproxil® sisaldab peamist süsivesikute allikat (6,4 g maltodekstriini ja dekstroosi), mis annab tootele erilise energiaallika staatuse.
Samuti sisaldab Nanoproxil® glütsiini, mis mängib olulist rolli hormoonide tootmises ning aitab arendada tugevat immuunsüsteemi. Samuti on glütsiin võimeline andma energiat lihasrakkude kasvatamiseks.
Beeta-alanüül-L-histidiin ehk karnosiin on kontsentreerunud lihastesse ja ajukoesse. Karnosiin on hästi tuntud hapniku radikaalide hävitaja ning on seega üks peamisi vabade radikaalide põhjustatud lihaskoe kahjustuste ja hapnikuvarustuse stressi eest kaitsmise allikaid. Karnosiin kaitseb teie lihaseid treenimise ajal, kui võivad esineda kõrged hapnikuvarustuse tasemed.

TIS (termogeenne indutseerimise süsteem)

See osa pakub teile parimat kofeiini ja teobromiini allikat. Mõlemal ainel on diureetiline, vasodilatsiooni ja müokardi stimuleeriv mõju. Mõlemad ained on tõeliselt ergogeensed komponendid, mis parandavad nii vaimset kui füüsilist tööd.
Glukuronolaktoon võitleb väsimusega ja tekitab heaolutunde. Teatakse ka selle mürgiseid aineid väljutavast toimest.
Siberi ženšenn on adaptogeenne taim ning see on mitmeti tervisele kasulik:

  • suurenenud vastupidavus

  • mälu paranemine

  • põletikuvastane

  • immunogeenne

  • vähivastane

  • lõpuks suurendab türosiin pingele vastupidavust

INSUVOL (insuliinitaseme tõstmise valem)

Ülaltoodud osas näitasime juba, et Nanoproxil® sisaldab erinevaid insuliinitasemeid tõstvaid komponente (ornitiin, BCAA). Nanoproxil® sisaldab ka GPA-d (guanidinopropioonhape) ning R-alfa lipoehapet.
GPA aitab reguleerida insuliini funktsiooni, alandab kaalu, parandab lihaste kokkutõmbumise võimet, suurendab kreatiini liikumist ja aitab teie lihastel rohkem silma paista. GPA on kindlasti üks paremaid kreatiini täiendavaid tooteid.
R-alfa lipoehape funktsioneerib lihasrakkude energia tootmise protsessis koensüümina ning võimaldab kiireid energiapuhanguid. Samuti panustab alfa lipoehape vaimse ja füüsilise energia ergutamisesse ja lihasväsimuse vähendamisesse.

KOOSTIS:

VNO² (vasodilatsiooni põhjustav lämmastikoksiidi kompleks)

Maltodekstriin dekstroos

Dinaatriumfosfaat

Dikaaliumfosfaat

Dikaltsiumfosfaat

L-arginiin-vesinikkloriid

L-arginiin-alfa-ketoglutaraat (1:1)

Gakic

Histidiin

Tsitruliinmalaat

L-ornitiin

Nikotiinamiid adeniin dinukleotiid

CVF (rakku volümiseeriv valem)

Crea–Trona (topeltpuhvriga kreatiini monohüdraat)

Tauriin

Trimetüülglütsiin

AEC (anaboolse parenemise kompleks)

Glütsiin

Leutsiin

Isoleutsiin

Valiin

Beeta-alanüül-L-histidiin

TIS (termogeenne indutseerimise süsteem)

Türosiin

Guarana ekstrakt

Glukuronolaktoon

Teobroomi ekstrakt

Siberi ženšenn

INSUVOL (insuliinitaseme tõstmise valem)

Guanidinopropioonhape (GPA)

R-alfa lipoehape

TOITAINETE SISALDUS:

1

1 päevane annus (20 g)

100g

Energiasisaldus (kcal)

74,8

374,10

Energiasisaldus (kJ)

217,99

1590

Süsivesikud (g)

6,94

34,7

Valgud (g)

11,63

58,15

Rasvad (g)

0,06

0,3

Kakaopuu ekstrakt

460mg

2300mg

Guaraana ekstrakt

300mg

1500mg

Siberi ženšenni ektrakt

100mg

500mg


PAKEND:

Nanoproxil® on pakendatud purki, milles sisaldub 800g toodet (40 annust) ja mõõtlusikas.

ANNUSTAMINE:

Segada 20g (1 mõõtlusikatäis) toodet 300 ml vee või greibimahlaga ja tarbida 30-40 minutit ennem trenni. Mitte ületada soovituslikku päevast annust (20g)!

HOIATUS:

Toode ei ole ravim. Nanoproxil® on väga võimas toode; ei ületada soovitatud koguseid! Ei sobi rasedatele ega rinnaga toitmise ajal isikute neeruhaigused ja lastele alla 18-aastased. Ei sobib isikute suhtes ülitundlik kofeiini. Peaksid konsulteerima oma arstiga enne selle toote puhul krooniline haigus või haiguse ägedas faasis. Võtmise lõpetama, kui 2 nädala jooksul pärast hakkate võttes teil tekib pearinglus, südamekloppimine, süstemaatiline peavalu, hingeldus. ovannuyu. Ärge kasutage rohkem kui 12 järjestikust nädalat. Hoida jahedas ja kuivas koht, otsese päikesevalguse ja välja lastele kättesaamatus kohas. See toode ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili. Kõlblikkusaeg viitab avamata toote, õigesti salvestatud.

No posts found