• Hinnavõit 47%

NANOX BETA ALANINE (Pulber)


Vana hind: 15,00   

8,00 

Säästad: 7,00  (47%)
BANA10001
Laos olemas
+

Kasu:

  • arendab aeroobset ja anaeroobset läve keha;

  • annab kõrge lihastoonus;

  • takistab hapestumine lihaseid ajal intensiivset tööd;

  • kõrvaldab lihasvalu pärast treeningut;

  • kiirendab taastumist;

KIRJELDUS:

Igaüks, kes on tegelenud võimu sport, tuttav mõiste lihaseline rike. Suutmatus väljendub täieliku ammendumise lihased, see tähendab, et ei suuda teha veel üks kordamine kasutamise lihas. Oluliselt vähendada väsimust lihastes aitab Nanox Beta alaniin. On teaduslikult tõestatud, et beeta-alaniini takistab efektiivselt piimhappe lihaseid, mis on üheks peamiseks põhjuseks lihasväsimuse.

Regulaarne tarbimine Nanox Beta alaniin tagatud suurendada kestuse ja intensiivsuse treeningu. Selle Lisaks saate teha mõned "ekstra" kordust, mis on suurim mõju kasvu lihaseid ja taastuda kiiremini pärast treeningut. Kusjuures beeta-alaniin on näidustatud kasutamiseks mitte ainult jõusport sportlased, samuti suurendab keha ja aeroobse läve.

SISALDUS:

100% Beta-Alaniin

TOITAINETE SISALDUS:

Sisaldus :

100g

Energiasisaldus

1.647,264 kJ / 393,141 kcal

Süsivesikud

0 g

Valgud

98,285 g

Rasvad:

0 g

Kuidained

0 g

PAKEND:

Pakendatud purki, mis sisaldab 250g toodet.

ANNUSTAMINE:

Sega 1 kühvel (2,5 g) beeta-alaniini veega või pre-workout jooki. Joo 30 minutit enne treeningut ja soovitavalt tühja kõhuga. On päevi, mil sa ei treeni, võta 2,5 g vähendada torkiv tunne, et beeta-alaniini võib põhjustada

HOIUSTAMINE:
Hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest ja lastele kättesaamatus kohas.

HOIATUS:

Ei sobi rasedatele ja imetavatele naistele, isikute neeruhaigused ja lastele alla 16 aastat . Hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest ja kättesaamatus kohas lastele. See toode ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ja tervislikku eluviisi. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Kõlblikkusaeg viitab avamata toode on korrektselt salvestatud.